Головна » 2017 » Березень » 21 » Презентація книги Юлії Матту "Жашківські равлики"
Презентація книги Юлії Матту "Жашківські равлики"

18 березня в Жашківському історичному музеї молода письменниця Юлія Матту презентувала свою першу книгу «Жашківські равлики». З Жашкова і з Києва прибули прихильники і друзі.

Налаштування на позитивний настрій розпочали гармоністи дитячого Зразкового ансамблю, яким керує Іван Сухий.

Тарас Крамаренко і Юля Солтисюк привітали і представили гостям Юлію Матту.

Володимир Гребенюк виконав музичну п’єсу на тему кохання.

Члени «Мистецької Толоки» та інші поетичним словом вітали Юлію, читали свої вірші.

Директор музею О.Тютюнник привітав авторку, подякував присутнім за активну участь.

Із задоволенням авторка роздавала автографи на своїх книгах.

Після приємного «красного письменства» - не менш приємна процедура - частування тортом, розмір якого вперше бачив не тільки музей, а й, напевне, Жашків : 120 см х 60 см., вагою 40 кг.

Після смачного задоволення учасники заходу взялися за не менш приємне дійство: запускання у сутінкову вись небесних ліхтариків.

Все цього дня було вперше: «Жашківські равлики, торт нестандартних розмірів, небесні ліхтарики. Емоції переповнювали !!!

Переглядів: 730 | Додав: zhashkivmuseum | Рейтинг: 0.0/0